Efektyvus Galingas Ilgaamžis

Crystal

Efektyvumas

Šešių cilindrų variklis su maksimalia iki 171 arklio galia suteikia traktoriui pakankamai galios lengvai dirbti sunkiu krūviu.

Patvarumas

Per vėją ir lietų. Žiemą ir vasarą. Dieną ir naktį. „Zetor Crystal“ nelaukia idealių sąlygų. Jis suteikia maksimalią galią bet kokiu atveju.

Ekonomiškumas

Kiekvienam traktoriui ateina laikas papildyti degalus, bet „Zetor“ jus nustebins mažomis sąnaudomis. Atsarginių dalių galima įsigyti už prieinamą kainą, o greitas ir kokybiškas aptarnavimas teikiamas visame pasaulyje.

Traktoriai „Crystal“

„Crystal“ – patikimas partneris dirbant sunkų darbą. Galingas jo variklis jūsų nenuvils. Jį lengva valdyti. Erdvioje kabinoje jausitės patogiai ir viską gerai matysite.

VARIKLIS

Galingas, patikimas,
ekologiškas

Šešių cilindrų varikliai su maksimalia iki 171 arklio galia leidžia maksimaliai išnaudoti traktorių. Visi traktorių „Crystal“ varikliai paremti išbandyta koncepcija – keturių taktų šešių cilindrų dyzeliniais varikliais su 24 vožtuvais ir Common Rail įpurškimu.

ŽR. IŠSAMIĄ INFORMACIJĄ
Energiją taupanti ECO 40 TRANSMISIJA

Energiją taupanti, ilgaamžė ir aukštos kokybės.

Nauja CRYSTAL karta turi įrengtą energiją taupančią ECO 40 transmisiją ir patogų bowden perjungimą. Pavarų dėžė sukurta susitelkiant į paprastą valdymą, logišką pavarų perjungimo seką ir mažas sąnaudas veikiant didele galia. Transmisija turi ilgą tarnavimo laiką, patvirtintą klientų iš viso pasaulio.

UNIKALUS

Nesenstanti konstrukcija

Naująjį „Zetor Crystal“ įkvėpė aštrūs pirminio „Crystal“ kraštai ir įprastos tikrų kristalų geometrinės formos. Galingiausiame Zetor gaminių linijos traktoriuje sutelkta 50 metų tradicijų, turtinga istorija ir modernios tendencijos.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Ar Jums patinka šis traktorius?
Susisiekite su artimiausiu pardavėju

Užsiregistruok bandomąjam važiavimui

Išbandyk Zetor traktorių kokybę bandomuoju važiavimu! Mes tai suorganizuosime su arčiausiai Jūsų esančiu Zetor atstovu.

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“) siekdami suasmeninti skelbimus ir analizuotų naudotojų srautą. Toliau naršydami Jus sutinkate naudoti juos savo įrenginyje pagal mūsų slapukų politiką.
Daugiau informacijos