Efektyvus Galingas Ilgaamžis

Crystal

Efektyvumas

Šešių cilindrų variklis ir „Zetor Crystal“ svoris traktoriui suteikia pakankamai galios, kad lengvai susitvarkytų su sunkiomis darbo sąlygomis.

Patvarumas

Per vėją ir lietų. Žiemą ir vasarą. Dieną ir naktį. „Zetor Crystal“ nelaukia idealių sąlygų. Jis suteikia maksimalią galią bet kokiu atveju.

Ekonomiškumas

Kiekvienam traktoriui ateina laikas papildyti degalus, bet „Zetor“ jus nustebins mažomis sąnaudomis. Atsarginių dalių galima įsigyti už prieinamą kainą, o greitas ir kokybiškas aptarnavimas teikiamas visame pasaulyje.

Traktoriai „Crystal“

„Crystal“ – patikimas partneris dirbant sunkų darbą. Galingas jo variklis jūsų nenuvils. Jį lengva valdyti. Erdvioje kabinoje jausitės patogiai ir viską gerai matysite.

VARIKLIS

Galingas, patikimas,
ekologiškas

Didelės galios šešių cilindrų 144 AG ir 163 AG varikliai suteikia maksimalų traktoriaus efektyvumą. Visi traktorių „Crystal“ varikliai paremti išbandyta koncepcija – keturių taktų šešių cilindrų dyzeliniais varikliais su 24 vožtuvais ir Common Rail įpurškimu.

ŽR. IŠSAMIĄ INFORMACIJĄ
PAVARŲ DĖŽĖ

Ilgaamžiškumas ir kokybė

Pavarų dėžė sukurta susitelkiant į paprastą valdymą, logišką pavarų perjungimo seką ir mažas sąnaudas veikiant didele galia. Per daugelį metų buvo įrodytas jos patvarumas.

UNIKALUS

Nesenstanti konstrukcija

Naująjį „Zetor Crystal“ įkvėpė aštrūs pirminio „Crystal“ kraštai ir įprastos tikrų kristalų geometrinės formos. Galingiausias traktorius „Zetor“ asortimente suderina tradiciją, turtingą istoriją ir modernias tendencijas.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Ar Jums patinka šis traktorius?
Susisiekite su artimiausiu pardavėju

Užsiregistruok bandomąjam važiavimui

Išbandyk Zetor traktorių kokybę bandomuoju važiavimu! Mes tai suorganizuosime su arčiausiai Jūsų esančiu Zetor atstovu.

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“) siekdami suasmeninti skelbimus ir analizuotų naudotojų srautą. Toliau naršydami Jus sutinkate naudoti juos savo įrenginyje pagal mūsų slapukų politiką.
Daugiau informacijos