Major CL

MAJOR

Efektyvumas

Major traktoriai pagaminti, tam kad užtikrintų geriausią variklio galios ir traktoriaus svorio derinį, tokiu būdu leidžiant jiems panaudoti visą savo galią.

Patvarumas

Traktoriaus dizainas paprastas, sumanus ir efektyvus. Tai maksimaliai patikimas ir lengvai prižiūrimas traktorius.

Ekonomiškumas

Dėl paprastos konstrukcijos Major traktorius lengva aptarnauti, jie efektyviai naudoja darbinius skysčius. Per ilgą laiką kiekvienas įvertina priimtinas atsarginių dalių kainas.

Major traktoriai

MAJOR yra universalus ratinis žemės ūkio paskirties traktorius. Jums paliks įspūdį jo puikus kainos ir galios santykis. Jį galima prijungti prie žemės ūkio aparatų, taip pat naudoti transportui. MAJOR skirtas smulkiems ir šeimos ūkiams. Be to, jis naudingas atliekant nesudėtingus miško darbus ir tvarkant viešąsias erdves. MAJOR yra traktorius visam gyvenimui – visada patikimas, galingas ir nesunkiai prižiūrimas.

VARIKLIS

Geri rezultatai mažomis sąnaudomis

„Major“ traktorių esmė yra jų puikus keturių cilindrų variklis su 76 AG galia. Variklis taip pat puikiai veikia sudėtingomis sąlygomis. Šis variklis yra puikus dėl mažų degalų sąnaudų, aukšto patikimumo ir paprastos konstrukcijos. Su juo dirbdami džiaugsitės mažomis traktoriaus eksploatavimo sąnaudomis, o kai reikės atlikti techninę priežiūrą – lengva ir paprasta priežiūros procedūra.

ŽR. IŠSAMIĄ INFORMACIJĄ
Transmisija

Didelis patvarumas ir ilgaamžiškumas

MAJOR CL traktoriuose sumontuota priekinės – atbulinės eigos, keturių pavarų, visiškai sinchronizuota pavarų dėžė su trimis greičių diapazonais. MAJOR HS papildomai turi dviejų pakopų sukimo momento stiprintuvą („PowerShift“), elektrohidraulinį reverserį („PowerShuttle“) ir lėto važiavimo greičių sistemą. Tai leidžia parinkti idealiai tinkamą pavarą, kad variklis veiktų optimaliu greičiu tiek dirbant lauke, tiek naudojant traktorių kaip transporto priemonę. Tokiu būdu sumažinamos degalų sąnaudos.

HIDRAULIKA

Patikimas veikimas visomis kryptimis

Patikimas veikimas visomis kryptimis Traktoriuje „Zetor Major“ įrengta mechaniniu būdu reguliuojama hidraulika. Jos pranašumai yra didelė keliamoji galia ir sklandus nuleidimo reguliavimas, užtikrinantis patikimą ir paprastą kontrolę. Vežant įrankius, jums pravers hidraulikos užfiksavimo funkcija.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Elegantiškas ir aistringas – toks yra naujasis dizainas

2015 m., „ZETOR“ bendradarbiaudama su italų studija „Pininifarina“ pristatė savo naujojo traktoriaus dizaino viziją.

Elegancija, aistra ir emocijos, puikiai suderintos su ūkio įrengimų galia, darbu ir prisitaikymu – tai aiškios traktorių savybės.

Vizija 2018 metais tapo realybe, kai „ZETOR MAJOR“ naujojo dizaino traktoriai nuriedėjo nuo gamybos linijų.

Zetor Major motor

Gamintojas su pasididžiavimu pristato naująją, ikonišką „ZETOR“ prekės ženklo viziją, kuri yra didelės estetinės vertės. Gaubto įlinkimas, dominuojanti priekinio skydelio forma, priešakinių žibintų vieta ir forma bei „ZETOR“ logotipo perkėlimas į priekinio skydelio centrą – visa tai sudaro unikalų, gyvybingą įspūdį. Naujoji stogo forma taip pat yra praktiškesnė, iš traktoriaus kabinos atsiveria geresnis vaizdas. Negalima pamiršti ir galinių mašinos žibintų, gerai pritvirtintų sparnuose, sudarančiuose gracingą ir sklandų išlinkimą.

Naujasis dizainas unikaliai sujungia traktoriaus energingumą su praktiškumu ir patraukliu, emociškai suderintu dizainu.

Ar Jums patinka šis traktorius?
Susisiekite su artimiausiu pardavėju

Užsiregistruok bandomąjam važiavimui

Išbandyk Zetor traktorių kokybę bandomuoju važiavimu! Mes tai suorganizuosime su arčiausiai Jūsų esančiu Zetor atstovu.