Major CL Major HS

MAJOR

Efektyvumas

Major traktoriai pagaminti, tam kad užtikrintų geriausią variklio galios ir traktoriaus svorio derinį, tokiu būdu leidžiant jiems panaudoti visą savo galią.

Patvarumas

Traktoriaus dizainas paprastas, sumanus ir efektyvus. Tai maksimaliai patikimas ir lengvai prižiūrimas traktorius.

Ekonomiškumas

Dėl paprastos konstrukcijos Major traktorius lengva aptarnauti, jie efektyviai naudoja darbinius skysčius. Per ilgą laiką kiekvienas įvertina priimtinas atsarginių dalių kainas.

Major traktoriai

Major – universalus ratinis ūkio traktorius, kurį Jūs įvertinsite dėl puikaus kainos-galios santykio. Jis sukurtas darbui su žemės ūkio mašinomis, taip pat puikiai tinka transportui. Major skirtas mažiems ir šeimos ūkiams, tačiau taip pat puikiai tinka lengviems darbams miškuose ir komunalinėms paslaugoms.Major yra ilgaamžiškas traktorius - visada patikimas, galingas ir lengvai prižiūrimas.Major – universalus ratinis ūkio traktorius, kurį Jūs įvertinsite dėl puikaus kainos-galios santykio. Jis sukurtas darbui su žemės ūkio mašinomis, taip pat puikiai tinka transportui. Major skirtas mažiems ir šeimos ūkiams, tačiau taip pat puikiai tinka lengviems darbams miškuose ir komunalinėms paslaugoms.Major yra ilgaamžiškas traktorius - visada patikimas, galingas ir lengvai prižiūrimas.

VARIKLIS

Gerai išbandytas, mažų sąnaudų

Traktorių „Major“ šerdis yra gerai išbandytas keturių cilindrų 60–80 AG galios variklis, kuris įrodė savo vertę sunkiomis sąlygomis. Šis variklis yra puikus dėl mažų degalų sąnaudų, aukšto patikimumo ir paprastos konstrukcijos. Su juo dirbdami džiaugsitės mažomis traktoriaus eksploatavimo sąnaudomis, o kai reikės atlikti techninę priežiūrą – lengva ir paprasta priežiūros procedūra.

ŽR. IŠSAMIĄ INFORMACIJĄ
PAVARŲ DĖŽĖ

Didelis patvarumas ir ilgaamžiškumas

Traktoriuose „Major“ įrengta reversinė, keturių pakopų, visiškai sinchronizuota pavarų dėžė ir trijų pakopų redukcinė pavarų dėžė. Tinkamos greičio pavarų pakopos palaiko optimalų variklio greitį tiek dirbant lauke, tiek važiuojant, tokiu būdu išlaikydamos mažas degalų sąnaudas.

HIDRAULIKA

Patikimas veikimas visomis kryptimis

Traktoriuje „Zetor Major“ įrengta mechaniniu būdu reguliuojama hidraulika. Jos pranašumai yra didelė keliamoji galia ir sklandus nuleidimo reguliavimas, užtikrinantis patikimą ir paprastą kontrolę. Vežant įrankius, jums pravers hidraulikos užfiksavimo funkcija.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Ar Jums patinka šis traktorius?
Susisiekite su artimiausiu pardavėju

Užsiregistruok bandomąjam važiavimui

Išbandyk Zetor traktorių kokybę bandomuoju važiavimu! Mes tai suorganizuosime su arčiausiai Jūsų esančiu Zetor atstovu.

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“) siekdami suasmeninti skelbimus ir analizuotų naudotojų srautą. Toliau naršydami Jus sutinkate naudoti juos savo įrenginyje pagal mūsų slapukų politiką.
Daugiau informacijos