Major CL Major HS

MAJOR

Efektyvumas

Major traktoriai pagaminti, tam kad užtikrintų geriausią variklio galios ir traktoriaus svorio derinį, tokiu būdu leidžiant jiems panaudoti visą savo galią.

Patvarumas

Traktoriaus dizainas paprastas, sumanus ir efektyvus. Tai maksimaliai patikimas ir lengvai prižiūrimas traktorius.

Ekonomiškumas

Dėl paprastos konstrukcijos Major traktorius lengva aptarnauti, jie efektyviai naudoja darbinius skysčius. Per ilgą laiką kiekvienas įvertina priimtinas atsarginių dalių kainas.

Major traktoriai

Major – universalus ratinis ūkio traktorius, kurį Jūs įvertinsite dėl puikaus kainos-galios santykio. Jis sukurtas darbui su žemės ūkio mašinomis, taip pat puikiai tinka transportui. Major skirtas mažiems ir šeimos ūkiams, tačiau taip pat puikiai tinka lengviems darbams miškuose ir komunalinėms paslaugoms. Major yra ilgaamžiškas traktorius - visada patikimas, galingas ir lengvai prižiūrimas. Major – universalus ratinis ūkio traktorius, kurį Jūs įvertinsite dėl puikaus kainos-galios santykio. Jis sukurtas darbui su žemės ūkio mašinomis, taip pat puikiai tinka transportui. Major skirtas mažiems ir šeimos ūkiams, taip pat yra naudingas lengviems darbams miške ir ūkio paslaugoms. „Major“ yra patvarus traktorius – visada patikimas, galingas ir lengvai prižiūrimas.

VARIKLIS

Geri rezultatai mažomis sąnaudomis

„Major“ traktorių esmė yra jų puikus keturių cilindrų variklis su 76 AG galia. Variklis taip pat puikiai veikia sudėtingomis sąlygomis. Šis variklis yra puikus dėl mažų degalų sąnaudų, aukšto patikimumo ir paprastos konstrukcijos. Su juo dirbdami džiaugsitės mažomis traktoriaus eksploatavimo sąnaudomis, o kai reikės atlikti techninę priežiūrą – lengva ir paprasta priežiūros procedūra.

ŽR. IŠSAMIĄ INFORMACIJĄ
Energiją taupanti ECO 40 TRANSMISIJA

Didelis patvarumas ir ilgaamžiškumas

„Major HS“ yra papildomai aprūpintas dvifaziu sukimo momento daugikliu („PowerShift“), elektro-hidrauliniu reversoriumi („PowerShuttle“) ir puikiu greičiu. Tai leidžia sklandžiai perjungti esamas pavaras ir palaikyti optimalų variklio greitį, kai dirbama lauke arba transportavimo metu, taip sumažinant kuro sąnaudas.

HIDRAULIKA

Patikimas veikimas visomis kryptimis

Patikimas veikimas visomis kryptimis Traktoriuje „Zetor Major“ įrengta mechaniniu būdu reguliuojama hidraulika. Jos pranašumai yra didelė keliamoji galia ir sklandus nuleidimo reguliavimas, užtikrinantis patikimą ir paprastą kontrolę. Vežant įrankius, jums pravers hidraulikos užfiksavimo funkcija.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Elegantiškas ir aistringas – toks yra naujasis dizainas

2015 m., „ZETOR“ bendradarbiaudama su italų studija „Pininifarina“ pristatė savo naujojo traktoriaus dizaino viziją.

Elegancija, aistra ir emocijos, puikiai suderintos su ūkio įrengimų galia, darbu ir prisitaikymu – tai aiškios traktorių savybės.

Vizija 2018 metais tapo realybe, kai „ZETOR MAJOR“ naujojo dizaino traktoriai nuriedėjo nuo gamybos linijų.

Zetor Major motor

Gamintojas su pasididžiavimu pristato naująją, ikonišką „ZETOR“ prekės ženklo viziją, kuri yra didelės estetinės vertės. Gaubto įlinkimas, dominuojanti priekinio skydelio forma, priešakinių žibintų vieta ir forma bei „ZETOR“ logotipo perkėlimas į priekinio skydelio centrą – visa tai sudaro unikalų, gyvybingą įspūdį. Naujoji stogo forma taip pat yra praktiškesnė, iš traktoriaus kabinos atsiveria geresnis vaizdas. Negalima pamiršti ir galinių mašinos žibintų, gerai pritvirtintų sparnuose, sudarančiuose gracingą ir sklandų išlinkimą.

Naujasis dizainas unikaliai sujungia traktoriaus energingumą su praktiškumu ir patraukliu, emociškai suderintu dizainu.

Ar Jums patinka šis traktorius?
Susisiekite su artimiausiu pardavėju

Užsiregistruok bandomąjam važiavimui

Išbandyk Zetor traktorių kokybę bandomuoju važiavimu! Mes tai suorganizuosime su arčiausiai Jūsų esančiu Zetor atstovu.

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“) siekdami suasmeninti skelbimus ir analizuotų naudotojų srautą. Toliau naršydami Jus sutinkate naudoti juos savo įrenginyje pagal mūsų slapukų politiką.
Daugiau informacijos