ASMENS DUOMENŲ APSAUGA

ASMENS DUOMENŲ APSAUGA

Šių interneto puslapių valdytojas yra UAB SPECAGRA, adresas: Pramonės g. 3, Panevėžys, Lietuvos Respublika, 148334968 (toliau vadinamas SPECAGRA). Kai teikiame informaciją apie savo produktus ir paslaugas, mūsų pagrindinis prioritetas yra klientų pasitenkinimas. Todėl savo pasiūlymu stengiamės kuo geriau prisitaikyti prie konkretaus mūsų interneto svetainės lankytojo. Dėl šios priežasties mums taip pat reikia tvarkyti ir dalinai anonimiškus lankytojų asmens duomenis. Duomenys apdorojami laikantis visų teisėtų sąlygų.


Asmens duomenų tvarkymo sąlygos

Mūsų tvarkomi asmens duomenys nebus naudojami automatiniams interviu ir nebus teikiami trečiosioms šalims.

SPECAGRA turi teisę teikti tvarkomus asmens duomenis tik tam tikriems subjektams – „Tvarkytojams“, kurie yra įgalioti tvarkyti asmens duomenis pagal Asmens duomenų apdorojimo sutartį. Čia pateikiamas Tvarkytojų sąrašas „Giant interactive s.r.o.“, ID: 276 12 821, adresas: Prague 1 - Staré Město, U Prašné brány 1078/1, pašto kodas: 110 00.

Dėl jūsų asmens duomenų tvarkymo, turite teisę:

  • prašyti, kad SPECAGRA jums suteiktų prieigą prie SPECAGRA tvarkomų asmens duomenų ir galimai pakeistų duomenis, jei jie yra netikslūs. Prieiga yra suprantama kaip teisė gauti informaciją apie tvarkymo tikslą, tvarkomų asmens duomenų apimtį ir jų šaltinius, tvarkymo pobūdį ir asmens duomenų gavėją (-us). SPECAGRA jums suteiks šią informaciją kuo anksčiau ir už adekvatų užmokestį, neviršijantį būtinų tokios informacijos pateikimo išlaidų

  • jei asmens duomenys tvarkomi sutikimo pagrindu, galite tokį tvarkymą bet kuriuo metu atšaukti, kaip nurodyta žemiau.

Jei Jūs susisiekiate su mumis užpildydami kontaktinę, bandomojo važiavimo rezervacijos arba netoleruotino neetiško ir neteisėto elgesio formas, tvarkysime Jūsų, konkrečioje formoje pateiktus duomenis (paprastai, vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefonas). Šie asmens duomenys bus tvarkomi tik siekiant įvykdyti Jūsų užklausą, šiam tikslui pasiekti reikiamą laikotarpį.


LEIDIMAS TVARKYTI ASMENS DUOMENIS RINKODAROS TIKSLAIS

Jei užsiregistruojate mūsų interneto puslapiuose, kad gautumėte naujienlaiškį, suteikite mums leidimą naudoti jūsų el. pašto adresą – tuomet galėsite gauti verslo ir rinkodaros informaciją, susijusią su mūsų siūlomais produktais ir paslaugomis.

Jūsų el. pašto adresas bus tvarkomas vadovaujantis asmens duomenų apsaugos reglamentais, tuo pačiu laikantis aukščiau nurodytų asmens duomenų tvarkymo sąlygų bei šių sąlygų:

  • jūsų el. pašto adresas nebus naudojamas automatiniams interviu

  • SPECAGRA turi teisę teikti jūsų el. pašto adresą tik tam tikriems subjektams – „Tvarkytojams“, kurie yra įgalioti siųsti naujienlaiškius ir su kuriais yra sudaryta Asmens duomenų tvarkymo sutartis, kur šis el. pašto adresas bus naudojamas tik naujienlaiškiams siųsti. Jūsų el. pašto adresas nebus pateiktas trečiosioms šalims. Čia pateikiamas Tvarkytojų sąrašas „Giant interactive s.r.o.“, ID: 276 12 821, adresas: Prague 1 - Staré Město, U Prašné brány 1078/1, pašto kodas: 110 00.

  • jūsų el. pašto tvarkymas rinkodaros tikslais nebus ribojamas laiko atžvilgiu – jis bus nutrauktas, jeigu atšauksite leidimą vykdyti tokį tvarkymą

  • savo leidimą tvarkyti jūsų el. pašto adresą galite bet kuriuo metu atšaukti parašę adresu: naujienos@specagra.lt arba raštu SPECAGRA adresu. Jeigu leidimas atšaukiamas, SPECAGRA yra įpareigojama ištrinti jūsų asmens duomenis, kurie buvo gauti remiantis atšauktu leidimu, arba juos padaryti anonimiškus, nebent būtų kita (teisėta) priežastis juos toliau tvarkyti.


SLAPUKŲ FAILŲ NAUDOJIMO PRINCIPAI

Siekiant tobulinti mūsų interneto svetaines, suasmeninti reklamas ir analizuoti apsilankymus, mūsų interneto puslapiai naudoja taip vadinamų slapukų failus. Slapukai yra tekstiniai failai, saugomi lankytojo įrenginyje ir leidžiantys vėliau anonimiškai atpažinti lankytoją arba jo naršyklę. Tai, pvz., reiškia, kad reklamos arba internetiniai pasiūlymai gali būti pritaikomi pagal konkrečią temą.

Mūsų puslapiuose naudojami du šių failų tipai: laikini slapukai, kurie lieka išsaugoti naršyklėje, kol jos neuždarote, ir leidžia išsaugoti informaciją pereinant iš vieno puslapio į kitą. Jie yra būtini tinkamai interneto veikimui. Todėl jų naudojimui nereikia lankytojo sutikimo.

Kitas tipas yra ilgalaikiai slapukai, kurie lieka išsaugoti ilgesniam laikui (paprastai, kol jie neištrinami) ir yra renkami rinkodaros ir optimizacijos tikslais, taip pat siekiant lengviau nustatyti specialius atskirų klientų grupių poreikius. Šiuos slapukus naudojame su ankstesniu jūsų sutikimu, kurį išreiškėte atidarydami mūsų interneto puslapius.

Savo interneto puslapiuose (_ga, _dc_gtm_UA12547644-1), „Hotjar“ (_hjIncludedInSample) ir „Nette“ (PHPSESSID) naudojame „Google“ slapukus.

Savo sutikimą naudoti ilgalaikius slapukus galite atšaukti retrospektyviai deaktyvuodami slapukų failus savo naršyklėje. Slapukų deaktyvavimo procedūra pateikta atskirų naršyklių interneto svetainėse: Chrome , Internet Explorer , Safari, Firefox, Opera