Efektyvus Galingas Ilgaamžis

Crystal

VARIKLIS

Galingas, patikimas, ekologiškas

Šešių cilindrų varikliai su maksimalia 150 ir 171 arklio galia leidžia maksimaliai išnaudoti traktorių. Visi traktorių „Crystal“ varikliai paremti išbandyta koncepcija – keturių taktų šešių cilindrų dyzeliniais varikliais su 24 vožtuvais ir Common Rail įpurškimu.

Tvirtas variklio blokas yra traktoriaus keliamosios galios struktūros dalis, galinčios atlaikyti dideles prijungtų padargų apkrovas.

Įspūdingas sukimo momento pakėlimo lygis garantuoja variklio lankstumą ir labai įvairią veiklą pasirinkus pavarą, maksimaliai sumažinant poreikį keisti pavaras.

6,1 litrų

6,1 litrų variklio tūris užtikrina puikią galią ir didelį efektyvumą

 • Patikrinta vidaus degimo variklių technologija
 • Aukšta kokybė garantuoja ilgą tarnavimo laiką.
 • Žemas triukšmo lygis suteikia konfortabilų vairavimą.
 • Mažos kuro sąnaudos – ilgalaikis taupymas
 • Varikliai atitinka griežtus IV etapo išmetamųjų teršalų reikalavimus.
 • Common Rail įpurškimo sistema garantuoja mažas emisijas bei mažas degalų sąnaudas.

Išmetamųjų dujų valymo sistema su SCR technologija ir aktyvus DPF filtras sumažina traktoriaus išmetamų teršalų kiekį ir tuo pat metu sumažina degalų sąnaudas, palyginus su senesnio dizaino varikliais. Todėl mažindami darbo sąnaudos tuo pačiu saugote savo ir savo vaikų sveikatą.

Energiją taupanti ECO 40 TRANSMISIJA

Energiją taupanti transmisija su ilgu tarnavimo laiku.

Nauja CRYSTAL karta turi įrengtą energiją taupančią ECO 40 transmisiją ir patogų bowden perjungimą. Pavarų dėžė sukurta susitelkiant į paprastą valdymą, logišką pavarų perjungimo seką ir mažas sąnaudas veikiant didele galia. Transmisija turi ilgą tarnavimo laiką, patvirtintą klientų iš viso pasaulio.

Dvigubos šlapiojo disko sankabos turi aukštą patikimumą. Dažniausiai naudojamame 4-12 km/h greičio diapazone yra 13 pavarų. Tai suteikia neprilygstamą vertę tarp mašinų, naudojančių mechanines transmisijas.

 • Mūsų pačių atlikta gamyba ir detali apžiūra garantuoja aukščiausią kokybę
 • Gerai išbandytos patvarios medžiagos užtikrina ilgaamžiškumą
 • Optimalaus variklio greičio palaikymas suteikia efektyvią galią
 • ECO 40 transmisija, maksimaliu 40 km/h greičiu, veikia energiją taupančiais 1750 aps./min., todėl veiklos sąnaudos numažinamos iki 18%, palyginus su ankstesniu traktoriaus modeliu.

Paprastesnis traktoriaus valdymas

PowerClutch

Gnybtas ant pavaros perjungimo svirties

PowerClutch

PowerShift

Trifazis sukimo momento daugiklis su automatine „PowerShuttle“ funkcija

PowerShift

PowerShuttle

Hidraulinis reversorius

PowerShuttle
HIDRAULIKA

Galia ir tikslumas

Tolygią traktoriaus apkrovą ir 85 kN maksimalią keliamąją galią užtikrina du pagalbiniai cilindrai. Naujasis keturių sekcijų pagalbinis paskirstytojas yra valdomas elektroniniu būdu su vadinamuoju "FINGERTIP", kuris leidžia mašinų operatoriui reguliuoti tiekiamos alyvos laiką ir tūrį. Skirstytuvas taip pat turi atvirkštinę ¾ jungtį rotorinėms hidraulinėms variklio atliekoms, leidžiančią naudoti įvairių tipų agregatus. Standartinėje versijoje įrengiama efektyvi EHR HitchTronic arimo kontrolės sistema.

 • Maksimali keliamoji galia 85 kN
 • Supaprastina kasdienį darbą naudojant kontrolės funkcijas
 • Siurbliai yra 85 l/min galingumo, o tai yra pakankama vertė daugumai šiam traktoriaus tipui tinkamų agregatų.
 • Paprasta sistema garantuoja sklandų veikimą

HitchTronic

Elektrohidraulinė sistema naudoja HitchTronic, automatinį galinės trijų taškų pakabos sistemos reguliavimą. Naudojant šią sistemą nėra būtina suderinti skirtingų tipų reguliavimų ir jų jautrumo. Ši reguliavimo sistema matuoja dirvožemio pasipriešinimą ir reguliuoja trijų taškų pakabos sistemą pagal esamas sąlygas.

5-7 %

HitchTronic padidina darbo našumą ir sumažina degalų sąnaudas apytiksliai nuo 5 iki 7 %.

KABINA

Idealus matymas

Naujasis Zetor Crystal yra patogus vairuoti. Amortizuojanti kabina yra 10 cm aukštesnė, palyginti su ankstesnes kartos traktoriumi, todėl suteikiamas puikus vaizdas. Tylus variklio veikimas Jus tiesiog nustebins. Kabinos konstrukcija atitinka griežtus saugos standartų reikalavimus ir apsaugos jus, jei traktorius apvirstų. Norėdami geriau matyti krautuvą ir lengviau valdyti krovinius, galite naudoti atidaromą stoglangį, per kurį taip pat galite reguliuoti oro vėdinimą kabinoje.

Visiškai nauja oro kondicionavimo sistema ženkliai pagerina veikimo kokybę – su ja traktorių vairuotojai jausis komfortiškai visą dieną net kai lauke tvyro karštas oras. FORTERRA HD modelio traktoriuose jau standartiškai yra sumontuotas šviesos diodų paketas su darbo žibintų ir švyturių valdikliu (FORTERRA HSX modeliuose – pagal poreikį).

 • Paprastas ir intuityvus traktoriaus valdymas be sudėtingų nustatymų
 • Mažiau triukšmo kabinoje, yra stogo liukas
 • Naujasis prietaisų skydelis sujungia TFT LCD ekraną su analoginiu, leidžiančiu operatoriui lengvai stebėti iki 32 mašinos veikimo indikatorių.
 • Patogesnė sėdynė su išplėstomis reguliavimo galimybėmis suteikia daugiau komforto.
 • Ergonomiškas daugiafunkcis skydelis leidžia patogiai ir intuityviai valdyti.
 • Kliento pageidavimu mašinoje gali būti įrengti energiją taupantys didelės galios LED žibintai.
 • Idealiai patogi kabinos konstrukcija
 • Patogus vaizdas visomis kryptimis, įskaitant visus naudojamus padargus
AŠIS

Energiją taupanti, ilgaamžė ir aukštos kokybės.

Priekinė traktorių „Zetor Crystal“ ašis sudaryta iš dviejų atskirų ir nepriklausomai pakabintų pusašių. Ji taip pat turi 100 % daugiaplokštį ir hidrauliškai valdomą diferencialo blokavimą. Priekinė ašis pasižymi išskirtiniu tvirtumu ir dideliu atsparumu ilgalaikiam spaudimui. Patentuota trapecijos formos ratų pakaba padidina važiavimo komfortą.

 • Mėgausitės labai komfortabiliu važiavimu bet kokiomis aplinkybėmis
 • Puiki priekinių ratų reakcija
 • Jums patiks patentuota pakaba ir jos abiejų ratų smūgius sugeriantis veikimo pobūdis važiuojant sudėtingu paviršiumi.
 • Jį galima įsigyti su centrine tepimo sistema.

CRYSTAL HD įrengtas 100% diferencialo blokavimas ir galulaukių automatinė sistema. Galulaukių automatinė sistema sumažina veiksmų skaičių apsisukant lauko pakraščiuose, taip supaprastindama mašinos valdymą ir užtikrinanti geresnį manevringumą. Šią sistemą sudaro 4WD priekinio varančiojo tilto automatinis valdymas, diferencialo blokavimas ir galinis paskirstymo velenas.

Ar Jums patinka šis traktorius?
Susisiekite su artimiausiu pardavėju

Užsiregistruok bandomąjam važiavimui

Išbandyk Zetor traktorių kokybę bandomuoju važiavimu! Mes tai suorganizuosime su arčiausiai Jūsų esančiu Zetor atstovu.