Proxima CL Proxima GP Proxima HS

PROXIMA

Efektyvumas

Traktoriai „Zetor Proxima“ yra patikimos žemės ūkio mašinos, suderinančios pastovią variklio galią su aukštos kokybės pavarų dėže. Todėl jos pasižymi dideliu efektyvumu bet kurioje situacijoje.

Patvarumas

Dėl paprastos ir tvirtos konstrukcijos „Proxima“ modeliai išlieka patikimi net ir sunkiausiomis sąlygomis. Traktoriai „Zetor“ sukurti taip, kad būtų užtikrintas jų ilgaamžiškumas.

Ekonomiškumas

Universalumą ir mažas darbo sąnaudas apjungiantys „Proxima“ šeimos modeliai yra ekonomiškas pasirinkimas. Traktoriai „Proxima“

Traktoriai „Proxima“

Universalūs, patikimi ir tvirti – puikiai apibūdina „Proxima“ traktorius, kurie yra laikomi populiariausiais „Zetor“ prekės ženklo modeliais. Šios mašinos atitinka aukštus vartotojų reikalavimus, taikomus darbui žemės ūkyje, miškininkystėje ir komunalinėje tarnyboje.

SPECIFIKACIJŲ PALYGINIMAS
  • „Proxima CL“ populiarus 80-100 AG traktorius. Standartiškai, traktorius aprūpintas pagrindine mechanine pavarų dėže, papildomai aprūpintas puikiu greičiu.
  • „Proxima GP“ yra 110 AG ir pasižymi modernesne pavarų dėže su dvifaziu sukimo momento daugikliu.
  • Kaip ir visa „Proxima“ šeima, „Proxima HS“ modeliai pasižymi moderniausiu pavarų dėžės sprendimu su elektro-hidrauliniu reversoriumi („PowerShuttle“). Traktorių galia yra nuo 80 iki 120 AG, traktoriai atitinka aukščiausius klientų visapusiškumo, patogumo, saugumo ir produktyvumo reikalavimus.
Proxima CL
Proxima GP
Proxima HS
VARIKLIS

Didelė galia, mažos sąnaudos

Traktoriuose „Proxima“ įrengti keturių cilindrų 80–120 arklio galių varikliai „Zetor“. Paprasta konstrukcija ir jokios nereikalingos elektronikos – tai šiems varikliams leidžia išlaikyti mažas degalų sąnaudas ir tuo pačiu mažas darbo sąnaudas, minimalų techninės priežiūros poreikį bei didelį patvarumą.

ŽR. IŠSAMIĄ INFORMACIJĄ
Energiją taupanti ECO 40 TRANSMISIJA

Didelis patvarumas
ir ilgaamžiškumas

Proxima traktoriai turi skirtingas pavarų dėžes. „Proxima CL“ modelyje įrengta universali mechaninio tipo pavarų dėžė, kuri vienintelė turi „šliaužimo“ pavaras. „Proxima GP“ modelis pasižymi pavarų dėže su dvifaziu sukimo momento daugikliu („PowerShift“), o „Proxima HS“ modelis pasižymi moderniausiu sprendimu su trifaziu sukimo momento daugikliu („PowerShift“) ir hidrauliniu reversoriumi („PowerShuttle“).

HIDRAULIKA

Patikimas veikimas visomis kryptimis

Trijų padėčių priekabos valdymui, „Proxima“ traktoriai yra aprūpinti mechaniškai valdomu hidrauliniu skirstytoju. „Proxima GP“ ir „Proxima HS“ modeliai gali būti papildomai prieinami su „BOSCH“ elektro-hidrauliniu valdymu (EHR), su „HitchTronic“ funkcija. Maksimali keliamoji trijų padėčių priekabos keliamoji galia yra 45 kN.

SUŽINOKITE DAUGIAU
KABINA

Važiavimo komfortas

Erdvios „Proxima“ traktorių priekabos yra patogios ir saugios, vaizdas matomas visomis kryptimis, įskaitant vaizdą pro stogą, kad būtų galima geriausiai valdyti priekinį krautuvą. Traktoriaus valdymas taip pat yra paprastas, aiškus ir intuityvus.

Ar Jums patinka šis traktorius?
Susisiekite su artimiausiu pardavėju

Užsiregistruok bandomąjam važiavimui

Išbandyk Zetor traktorių kokybę bandomuoju važiavimu! Mes tai suorganizuosime su arčiausiai Jūsų esančiu Zetor atstovu.