Proxima CL Proxima GP Proxima HS

PROXIMA

Efektyvumas

Traktoriai „Zetor Proxima“ yra patikimos žemės ūkio mašinos, suderinančios pastovią variklio galią su aukštos kokybės pavarų dėže. Todėl jos pasižymi dideliu efektyvumu bet kurioje situacijoje.

Patvarumas

Dėl paprastos ir tvirtos konstrukcijos „Proxima“ modeliai išlieka patikimi net ir sunkiausiomis sąlygomis. Traktoriai „Zetor“ sukurti taip, kad būtų užtikrintas jų ilgaamžiškumas.

Ekonomiškumas

Universalumą ir mažas darbo sąnaudas apjungiantys „Proxima“ šeimos modeliai yra ekonomiškas pasirinkimas. Traktoriai „Proxima“

Traktoriai „Proxima“

Universalūs, patikimi ir tvirti – taip tiksliausiai galima apibūdinti traktorius „Proxima“, kurie yra populiariausi „Zetor“ modeliai. Šios mašinos atitinka aukštus vartotojų reikalavimus, taikomus darbui žemės ūkyje, miškininkystėje ir komunalinėje tarnyboje.

SPECIFIKACIJŲ PALYGINIMAS
  • „Proxima CL“ modelis – daugiau pavarų dėžės variantų, atsižvelgiant į praktinį pritaikymą ir klientų poreikius.
  • „Proxima GP“ modelis – didesnė variklio galia ir pavarų dėžė su didesniu pavarų santykių skaičiumi.
  • „Proxima HS“ modelis pasižymi universalumu, komfortu ir dideliu produktyvumu. Šiuolaikiška pavarų dėžės konstrukcija su elektrohidrauliniu reverseriu ir didesniu pavarų santykių diapazonu.
Proxima CL
Proxima GP
Proxima HS
VARIKLIS

Didelė galia, mažos sąnaudos

Traktoriuose „Proxima“ įrengti keturių cilindrų 80–120 arklio galių varikliai „Zetor“. Paprasta konstrukcija ir jokios nereikalingos elektronikos – tai šiems varikliams leidžia išlaikyti mažas degalų sąnaudas ir tuo pačiu mažas darbo sąnaudas, minimalų techninės priežiūros poreikį bei didelį patvarumą.

ŽR. IŠSAMIĄ INFORMACIJĄ
PAVARŲ DĖŽĖ

Didelis patvarumas
ir ilgaamžiškumas

Proxima traktoriai turi skirtingas pavarų dėžes. „Proxima CL“ modelyje įrengta universali mechaninio tipo pavarų dėžė, kuri vienintelė turi „šliaužimo“ pavaras. „Proxima GP“ modelis turi modernesnę pavarų dėžę su dviejų pakopų sukimo momento stiprintuvu (PowerShift), o „Proxima HS“ modelis turi moderniausią sprendimą su trijų pakopų sukimo momento stiprintuvu (PowerShift) ir hidrauliniu reverseriu (PowerShuttle).

HIDRAULIKA

Patikimas veikimas visomis kryptimis

Traktoriuose „Proxima“ įrengta iki keturių hidraulinių greitojo sukabinimo įtaisų ir elektrohidraulinė kontrolė (EHR) patogiam darbui su padargais. Hidraulikos efektyvumą užtikrina unikali HitchTronic funkcija, kuri leidžia automatiškai reguliuoti galinę trijų taškų pakabinimo sistemą. Iki 42 kN maksimali keliamoji galia suteikia galimybę prikabinti didelį kiekį padargų.

SUŽINOKITE DAUGIAU
KABINA

Važiavimo komfortas

Traktorių „Proxima“ kabinos yra patogios ir saugios. Jose yra daug erdvės aplink vairuotoją, leidžia optimaliai matyti vaizdą iš visų pusių, įskaitant vaizdą per stogą, kad galėtumėte kuo geriau kontroliuoti naudojamą padargą. Traktoriaus valdymas taip pat yra paprastas, aiškus ir intuityvus.

Ar Jums patinka šis traktorius?
Susisiekite su artimiausiu pardavėju

Užsiregistruok bandomąjam važiavimui

Išbandyk Zetor traktorių kokybę bandomuoju važiavimu! Mes tai suorganizuosime su arčiausiai Jūsų esančiu Zetor atstovu.

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“) siekdami suasmeninti skelbimus ir analizuotų naudotojų srautą. Toliau naršydami Jus sutinkate naudoti juos savo įrenginyje pagal mūsų slapukų politiką.
Daugiau informacijos