Forterra CL Forterra HSX Forterra HD

Forterra

Efektyvumas

Dėl stipraus variklio ir didesnio traktoriaus svorio maksimalus efektyvumas pasiekiamas bet kokiomis sąlygomis.

Patvarumas

„Forterra“ modeliai yra patvarūs net veikdami visu pajėgumu. Jie elegantiškai suderina paprastą, tikslingą ir išmanią konstrukciją. Traktoriai „Zetor Forterra“ yra patikimas ilgaamžės mašinos.

Ekonomiškumas

Dėl mažų degalų sąnaudų ir prieinamos atsarginių dalių kainos „Forterra“ yra vieni iš sėkmingiausių traktorių rinkoje.

Forterra traktorių

Traktorių „Forterra“ asortimentas pasižymi puikiu tvirtumu ir efektyvumu. Galite rasti tris „Forterra“ serijos versijas: „Forterra CL“ turi keturių cilindrų variklį, kurio galia yra nuo 96 iki 136 AG, ir 24/18 pavarų dėžę. „Forterra HSX“ turi modernesnę 30/30 pavarų dėžę su hidrauliniu reversoriumi. Aukščiausios klasės modelis „Forterra HD“ pasižymi didesne galia (iki 147 AG), turi tvirtesnį korpusą, ašį ir multifunkcinį prietaisų skydelį.

3D
showroom
Forterra HD
VARIKLIS

Didelė galia, mažos sąnaudos

Traktoriai „Forterra“ turi keturių cilindrų 96–147 AG „Zetor“ variklius. Jų unikali konstrukcija reiškia, kad jie yra alternatyva konkurencingiems šešių cilindrų traktoriams. „Zetor“ varikliai yra patikimi, galingi ir ypač mažų sąnaudų. Paprasta variklio konstrukcija su minimaliu elektroninių elementų kiekiu garantuoja mažas darbo sąnaudas, ilgaamžiškumą ir paprastą techninę priežiūrą.

ŽR. IŠSAMIĄ INFORMACIJĄ
Energiją taupanti ECO 40 TRANSMISIJA

Suderina galią su tikslumu

Keturių greičių, visiškai sinchronizuota „Forterra CL“ pavarų dėžė yra dviejų greičių ir turi automatinį trifazį daugiklį (24/18). „Forterra HSX“ ir „Forterra HD“ turi inovatyvią 40ECO pavarų dėžę su 30/30 greičiais, trifaziu automatiniu daugikliu („PowerShift“) ir hidrauliniu reversoriumi („PowerShuttle“).

HIDRAULIKA

Galia ir efektyvumas

„Forterra“ hidraulikos efektyvumą užtikrina unikali HitchTronic funkcija – automatiškai reguliuojama galinė trijų taškų pakabinimo sistema. Iki 77 kN arba 85 kN maksimali keliamoji galia suteikia galimybę prikabinti sunkią techniką. Su traktoriais „Forterra“ galėsite naudoti platų padargų asortimentą.

SUŽINOKITE DAUGIAU
NAUJOJI „FORTERRA“ – 2020 MODELIO METAI

Inovacijos nuo variklio dangčio iki stogo

Atnaujintas FORTERRA traktorių asortimentas siūlo ne tik naują dizainą, pabrėžiantį mašinos galią bei dinamiką, bet ir daugelį funkcinių patobulinimų. Traktoriuose sumontuoti „Stage V“ varikliai. Jie sukurti „Stage IV“ variklių pagrindu, todėl išlaiko ankstesnės kartos variklių eksploatacinius ir ekonominius parametrus.

Visiškai nauja oro kondicionavimo sistema ženkliai pagerina veikimo kokybę. Taip pat atnaujinti ir traktorių žibintai. FORTERRA HD modelio traktoriuose jau standartiškai yra sumontuotas šviesos diodų paketas su darbo žibintų ir švyturių valdikliu (FORTERRA HSX modelyje – pagal poreikį).

Zetor Forterra kabina

Apdovanojimai

FORTERRA HD 140  in the finals of the Tractor of the Year 2017

FORTERRA HD 140

patekimas į 2017 metų traktoriaus finalą

Bread Basket 2015

Bread Basket 2016

Golden Ear 2016 
skirta ZETOR Forterra HD 150

Agrokomplex 2016

Agrokomplex 2016

Golden Sickle
skirta ZETOR Forterra HD 150

Agrokomplex 2014

Agrokomplex 2014

Golden Sickle
skirta ZETOR FORTERRA HD

Daugiau mūsų apdovanojimų

Ar Jums patinka šis traktorius?
Susisiekite su artimiausiu pardavėju

Užsiregistruok bandomąjam važiavimui

Išbandyk Zetor traktorių kokybę bandomuoju važiavimu! Mes tai suorganizuosime su arčiausiai Jūsų esančiu Zetor atstovu.