Forterra CL Forterra HSX Forterra HD

Forterra

Efektyvumas

Dėl stipraus variklio ir didesnio traktoriaus svorio maksimalus efektyvumas pasiekiamas bet kokiomis sąlygomis.

Patvarumas

„Forterra“ modeliai yra patvarūs net veikdami visu pajėgumu. Jie elegantiškai suderina paprastą, tikslingą ir išmanią konstrukciją. Traktoriai „Zetor Forterra“ yra patikimas ilgaamžės mašinos.

Ekonomiškumas

Dėl mažų degalų sąnaudų ir prieinamos atsarginių dalių kainos „Forterra“ yra vieni iš sėkmingiausių traktorių rinkoje.

Forterra traktorių

Traktorių „Forterra“ asortimentas pasižymi puikiu tvirtumu ir efektyvumu. „Forterra“ būna trijų versijų: bazinis „Forterra CL“ turi keturių cilindrų variklį, kurio galios diapazonas yra nuo 96 AG iki 136 AG, ir 24/18 pavarų dėžę. Skirtingai nei bazinis modelis, „Forterra HSX“ turi modernesnę 30/30 pavarų dėžę su hidrauliniu reverseriu. Aukščiausios klasės modelis „Forterra HD“ pasižymi didesne galia (iki 147 AG), turi tvirtesnį korpusą, ašį ir multifunkcinį prietaisų skydelį.

VARIKLIS

Didelė galia, mažos sąnaudos

Traktoriai „Forterra“ turi keturių cilindrų 96–147 AG „Zetor“ variklius. Jų unikali konstrukcija paverčia juos stipria alternatyva konkuruojantiems šešių cilindrų traktoriams. „Zetor“ varikliai yra patikimi, galingi ir ypač mažų sąnaudų. Paprasta variklio konstrukcija su minimaliu elektroninių elementų kiekiu garantuoja mažas darbo sąnaudas, ilgaamžiškumą ir paprastą techninę priežiūrą.

ŽR. IŠSAMIĄ INFORMACIJĄ
PAVARŲ DĖŽĖ

Suderina galią su tikslumu

Suderina galią su tikslumu „Forterra“ asortimentas leidžia rinktis iš keturių arba penkių greičių pavarų dėžių, kurios abi turi du važiavimo diapazonus ir trijų pakopų sukimo momento stiprintuvą (PowerShift). „Forterra HSX“ ir „HD“ modeliuose įrengtas hidraulinis reverseris (PowerShuttle).

HIDRAULIKA

Galia ir efektyvumas

„Forterra“ hidraulikos efektyvumą užtikrina unikali HitchTronic funkcija – automatiškai reguliuojama galinė trijų taškų pakabinimo sistema. Iki 77 kN arba 85 kN maksimali keliamoji galia suteikia galimybę prikabinti sunkią techniką. Su traktoriais „Forterra“ galėsite naudoti platų padargų asortimentą.

SUŽINOKITE DAUGIAU
KABINA

Komfortas ir geras matymas

Komfortas ir geras matymas Spyruoklinėje kabinoje įrengta ergonomiška sėdynė, multifunkcinis šiuolaikiškas prietaisų skydelis ir iš jos galima patogiai matyti vaizdą iš visų pusių. Todėl jausitės komfortiškai net ir sunkiai dirbdami visą dieną. Traktoriaus „Forterra“ valdymas yra sofistikuotas, tačiau intuityvus ir paprastas, nereikalauja pasirinkti sudėtingų nustatymų iš meniu.

Apdovanojimai

FORTERRA HD 140  in the finals of the Tractor of the Year 2017

FORTERRA HD 140

patekimas į 2017 metų traktoriaus finalą

Bread Basket 2015

Bread Basket 2016

Golden Ear 2016
skirta ZETOR Forterra HD 150

Agrokomplex 2016

Agrokomplex 2016

Golden Sickle
skirta ZETOR Forterra HD 150

Agrokomplex 2014

Agrokomplex 2014

Golden Sickle
skirta ZETOR FORTERRA HD

Daugiau mūsų apdovanojimų

Ar Jums patinka šis traktorius?
Susisiekite su artimiausiu pardavėju

Užsiregistruok bandomąjam važiavimui

Išbandyk Zetor traktorių kokybę bandomuoju važiavimu! Mes tai suorganizuosime su arčiausiai Jūsų esančiu Zetor atstovu.

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“) siekdami suasmeninti skelbimus ir analizuotų naudotojų srautą. Toliau naršydami Jus sutinkate naudoti juos savo įrenginyje pagal mūsų slapukų politiką.
Daugiau informacijos