Kodėl

„Zetor“

„Zetor“ prekės ženklas reprezentuoja tradiciją, kokybę ir įperkamus produktus bei paslaugas.

Prekės ženklo filosofija yra lojalumas klientams, įsiklausymas į jų poreikius, inovatyvumas ir asortimento plėtra. „Zetor“ jau 70 metų asocijuojasi su efektyvumu, patvarumu ir bendra nuosavybės kaina. Šios savybės tapo pagrindine prekės ženklo atrama.

Efektyvumas

Traktorių „Zetor“ galią galima iki galo išnaudoti dėl struktūriškai geriausios variklio efektyvumo ir traktoriaus svorio kombinacijos.

Patvarumas

Maksimalus susitelkimas į paprastą, apgalvotą ir tikslingą konstrukciją lemia „Zetor“ traktorių patikimumą ir ilgaamžiškumą. Koja kojon su paprasta technine priežiūra ir greitu aptarnavimu.

Ekonomiškumas

Traktorių „Zetor“ darbo sąnaudos beveik nepralenkiamos. Traktoriai sunaudoja mažai degalų, o jų atsarginių dalių kainos labai prieinamos.

#1

Daugiau nei 1,3 milijono patenkintų klientų visame pasaulyje

Nuo traktorių „Zetor“ gamybos pradžios 1946 m. buvo pagaminta ir eksportuota į daugiau nei 90 šalių visame pasaulyje daugiau 1,3 milijono traktorių „Zetor“.

#2

Kuriami ir gaminami Europos širdyje

Traktorių „Zetor“ ir variklių gamybos bazė sukoncentruota Europos širdyje. Jų kūrimo ir gamybos centras Čekijos Respublikoje prisideda prie maksimalios siūlomų produktų kokybės ir leidžia plėtoti inovacijas toje pačioje vietoje.

#3

Nuosava tradicinių dyzelinių variklių ir pavarų dėžių gamyba

ZETOR tiekia į pasaulinę rinką ne tik iki galo surinktus ūkinius traktorius, bet ir dalinius komponentus, naudojamus konstruojant kitas mašinas.

ZETOR TRAKTORIAI

Mažinkite sąnaudas

Penkių savybių paketas per visą traktoriaus eksploatacinį laikotarpį leidžia klientui ženkliai sutaupyti laiko ir ypač finansinių išteklių