Utilix HT Utilix CL

Utilix

Galia

Dėl optimalaus traktoriaus svorio ir variklio galingumo derinio Utilix modeliai pasižymi puikiu našumu įvairiausiomis darbo sąlygomis.

Ištvermingumas

Zetor Utilix traktoriai yra tvirti ir patvarūs, todėl jie puikiai tinka bet kokioje darbo aplinkoje.

Efektyvumas

Naudojant paprastą ir labai patogų valdymą bei puikų manevringumą, Utilix traktoriai idealiai tinka darbui su frontaliniais krautuvais ir kitais agregatais.

Traktoriai „Utilix“

Naujas „Zetor Utilix“ reiškia mini traktorių, kuris idealiai tinka darbui nedideliuose ūkiuose, savivaldybėje, parkuose ir soduose, sporto objektuose ir daug kur kitur.

VARIKLIS

Mažas kuro suvartojimas

Zetor Utilix naudoja visiškai automatizuotą hidrostatinę transmisiją su 3 greičių valdymu. Greitis gali būti valdomas dviem pedalais (į priekį ir atgal) be mechaninio poslinkio. Šis sprendimas suteikia patogų ir paprastą traktoriaus valdymą.

Zetor utilix motor
PAVARŲ DĖŽĖ

Aukštas komfortas ir ilgaamžiškumas

Zetor Utilix naudoja visiškai automatizuotą hidrostatinę transmisiją su 3 greičių valdymu. Greitis gali būti valdomas dviem pedalais (į priekį ir atgal) be mechaninio poslinkio. Šis sprendimas suteikia patogų ir paprastą traktoriaus valdymą.

Zetor utilix převodovka
HIDRAULIKA

Patikimas veikimas visomis kryptimis

1 503 kg keltuvo galia leidžia pakankamai gerai valdyti galinį padargą, o padėties lygis nustato padargo aukštį taip, kaip norite.

Zetor utilix hydraulika
PATOGI KABINA

Komfortas vairuotojui

Kabina yra erdvi ir ergonomiška, su patogiai išdėstytomis svirtimis, vairalazde bei kitomis valdymo priemonėmis. Kabinoje yra įrengta ergonomiška ir erdvi vairuotojo sėdynė bei oro kondicionavimo sistema. Ant dešiniojo statramsčio esanti priekinių/galinių darbinių žibintų ir priekinių/galinių valytuvų skirstomoji lenta leidžia lengvai valdyti ir dirbti.
Į lengvai skaitomą LED prietaisų skydelį įeina variklio apsukų matuokliai, variklio temperatūra, degalų lygis bei skaitmeninis valandų skaitiklis ir galios nuėmimo mechanizmo (PTO) įjungimą/išjungimą (on/off) rodanti lemputė. Traktoriuje yra įrengta praktiška vairalazdė lengvam frontalinio krautuvo, prikabintų mašinų ir įrankių valdymui.

Zetor utilix Kabina

Ar Jums patinka šis traktorius?
Susisiekite su artimiausiu pardavėju

Užsiregistruok bandomąjam važiavimui

Išbandyk Zetor traktorių kokybę bandomuoju važiavimu! Mes tai suorganizuosime su arčiausiai Jūsų esančiu Zetor atstovu.

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“) siekdami suasmeninti skelbimus ir analizuotų naudotojų srautą. Toliau naršydami Jus sutinkate naudoti juos savo įrenginyje pagal mūsų slapukų politiką.
Daugiau informacijos