Utilix HT Utilix CL

Utilix

Galia

Dėl optimalaus traktoriaus svorio ir variklio galingumo derinio Utilix modeliai pasižymi puikiu našumu įvairiausiomis darbo sąlygomis.

Ištvermingumas

Zetor Utilix traktoriai yra tvirti ir patvarūs, todėl jie puikiai tinka bet kokioje darbo aplinkoje.

Efektyvumas

Naudojant paprastą ir labai patogų valdymą bei puikų manevringumą, Utilix traktoriai idealiai tinka darbui su frontaliniais krautuvais ir kitais agregatais.

Traktoriai „Utilix“

Naujas „Zetor Utilix“ reiškia mini traktorių, kuris idealiai tinka darbui nedideliuose ūkiuose, savivaldybėje, parkuose ir soduose, sporto objektuose ir daug kur kitur.

VARIKLIS

Mažas kuro suvartojimas

Zetor Utilix naudoja visiškai automatizuotą hidrostatinę transmisiją su 3 greičių valdymu. Greitis gali būti valdomas dviem pedalais (į priekį ir atgal) be mechaninio poslinkio. Šis sprendimas suteikia patogų ir paprastą traktoriaus valdymą.

Zetor utilix motor
PAVARŲ DĖŽĖ

Aukštas komfortas ir ilgaamžiškumas

ZETOR UTILIX galima įsigyti su dviejų tipų pavarų dėžėmis. UTILIX CL turi sinchronizuotą rankinę pavarų dėžę su 16 greičių judėjimui pirmyn ir 16 greičių judėjimui atgal (keturios pavaros keturiuose greičių diapazonuose).

ZETTOR UTILIX HT naudoja visiškai automatizuotą hidrostatinę transmisiją su 3 diapazonų greičio kontrole. Tokiu būdu greitį galima valdyti dviem pedalais (priekinės ir atbulinės eigos) neperjunginėjant pavarų mechaniškai. Šis sprendimas leidžia valdyti traktorių patogiai ir paprastai.

Zetor utilix převodovka
HIDRAULIKA

Patikimas veikimas visomis kryptimis

1 503 kg keltuvo galia leidžia pakankamai gerai valdyti galinį padargą, o padėties lygis nustato padargo aukštį taip, kaip norite.

Zetor utilix hydraulika
PATOGI KABINA

Komfortas vairuotojui

Salonas yra erdvus ir ergonomiškas, svirtys, vairalazdė ir valdikliai išdėstyti patogiose vietose. Kabinoje įrengta ergonomiška ir plati operatoriaus sėdynė bei oro kondicionavimas.

Praktiška vairalazdė leidžia lengvai valdyti priekinį krautuvą bei prijungtus aparatus ir įrankius. Taip pat galima įsigyti ir atvirą UTILIX CL modelio versiją.

Zetor utilix Kabina

Ar Jums patinka šis traktorius?
Susisiekite su artimiausiu pardavėju

Užsiregistruok bandomąjam važiavimui

Išbandyk Zetor traktorių kokybę bandomuoju važiavimu! Mes tai suorganizuosime su arčiausiai Jūsų esančiu Zetor atstovu.