Primo 40

PRIMO

Visos eksploatavimo sąnaudos

ZETOR PRIMO modeliai pasižymi manevringumu, paprasta priežiūra ir mažomis degalų sąnaudomis. Šio derinio dėka jie veikia efektyviai ir ekonomiškai.

Galia

Patikimi 3 cilindrų varikliai užtikrina aukštą veikimo kokybę ir optimalią degalų ekonomiją.

Patvarumas

Profesionalūs PRIMO traktoriai – žoliapjovės pasižymi paprasta ir efektyvia konstrukcija, užtikrina maksimalų patikimumą bei patvarumą bet kokiomis sąlygomis.

PRIMO traktoriai

Kompaktiškas ZETOR PRIMO HT 20 traktorius – žoliapjovė suteikia puikų manevringumą, stabilumą ir efektyvumą net maksimaliu darbo krūviu. Jis būna atviros konstrukcijos su apsauginiu ROPS rėmu. ZETOR PRIMO ypač tinka vejos ir žolės paviršių priežiūrai.

VARIKLIS

Gerai išbandytas, žemos degalų sąnaudos

ZETOR PRIMO traktoriuose sumontuoti gerai išbandyti 19 AG „Yanmar“ varikliai, kurie atitinka naujausius „Stage V“ emisijų standartus. Šie trijų cilindrų, skysčiu aušinami varikliai suteikia reikiamą galią, veikia tyliai ir ekonomiškai vartoja degalus.

Zetor primo motor
TRANSMISIJA

Paprastas valdymas

Kiekvienas ZETOR PRIMO traktorius turi standartinę dviejų greičių hidrostatinę pavarų dėžę. Du pedalai (judėjimui į priekį ir atgal) leidžia vairuoti labai komfortiškai. Tokio tipo PRIMO traktorių pavarų dėžė užtikrina sklandų ir tylų veikimą.

Zetor primo transmission
PJOVIMO AGREGATAS

Profesionaliam darbui

Traktoriuje – žoliapjovėje standartiškai įrengta patvari 54 colių žoliapjovė, kurios pjovimo aukštis yra 2-10 cm. Valdymas, pjovimas yra paprastas bei efektyvus net ir sunkiomis sąlygomis.

Zetor primo cutting deck
VAŽIUOKLĖ

Puiki sukibimo jėga

Abiejų ašių pavara (4 varomi ratai) užtikrina gerą sukibimo jėgą pjaunant žolę, ypač važiuojant šlaitais ar valant sniegą. Operatorius taip pat gali pasikliauti maksimaliu galios perdavimu atliekant bet kokį posūkį. Klientai įvertins hidrauline galia valdomą vairavimą ir galimybę naudoti žolės arba agro padangas.

Zetor primo chassis

Ar Jums patinka šis traktorius?
Susisiekite su artimiausiu pardavėju