Hortus CL Hortus HS

Hortus

Efektyvumas

Zetor Hortus tai kompaktiškas ir universalus traktorius, jame įmontuotas galingas ir ekonomiškas variklis, kuris, kartu su optimaliu traktoriaus svoriu, užtikrina didelę galią visomis sąlygomis.

Patvarumas

Zetor Hortus modeliai buvo sukurti taip, kad užtikrintų maksimalų patikimumą ir atitiktų griežtus reikalavimus, tuo pačiu užtikrinant ilgaamžį traktoriaus patvarumą.

Ekonomiškumas

Dėl puikaus manevringumo, mažų kuro sąnaudų ir prieinamų paslaugų kainų kombinacijos Zetor Hortus traktoriai yra efektyvūs ir universalūs.

Traktoriai „Hortus“

Naujasis „zetor hortus“ – universalus traktorius, idealiai tinkantis darbui mažuose ūkiuose, parkuose, soduose, sporto objektuose ir daugelyje kitų sričių.

VARIKLIS

Geri rezultatai mažomis sąnaudomis

„Zetor HORTUS“ gali pasiekti maksimalią galią dėl geriausios įmanomos variklio techninių charakteristikų ir svorio kombinacijos. Šis variklis yra puikus dėl mažų degalų sąnaudų, didelio patikimumo ir paprastos konstrukcijos.Variklis, kurio galia 67 AG, su "Common Rail" įpurškimo sistema, yra neprilygstamas dėl mažų kuro sąnaudų, patikimumo ir paprastos konstrukcijos. 70 litrų baką turintis „HORTUS“ iki kito degalų papildymo gali dirbti daugybę valandų.

Zetor Hortus motor
TRANSMISIJA

Didelis patvarumas ir ilgaamžiškumas

„HORTUS“ transmisija turi 4 pagrindines pavaras ir 3 diapazonus su papildoma šliaužimo pavara – iš viso 24 priekines ir 24 atbulines pavaras, leidžiančias parinkti tinkamą greitį pagal jūsų darbo poreikius. „HORTUS CL“ turi mechaninį reverserį, „HORTUS HS“ įrengtas hidraulinis reverseris („Power-Shuttle“), kurie suteikia daugiau patogumo kasdieniame darbe.

Zetor Hortus převodovka
HIDRAULIKA IR 3 TAŠKŲ PAKABINIMO SISTEMA

Patikimas veikimas visomis kryptimis

II kategorijos pakabinimo sistemos, kurių keliamoji galia yra 1937 kg, ir du standartiniai galiniai nuotoliniu būdu valdomi vožtuvai leidžia prie „HORTUS“ pritvirtinti įvairius galinius padargus.

Zetor Hortus hydraulika
PATOGI KABINA

Važiavimo komfortas

Kabina yra erdvi ir ergonomiška, joje svirtys, vairalazdės ir valdikliai sumontuoti patogiose vietose. Kabinoje įrengtas oro kondicionierius. Skaitmeniniame skydelyje aiškiai rodomi signalai, degalų sąnaudos ir greitis (aps./min.). Pakabinta sėdynė minimaliai sumažina vibracijas, sėdėsite erdviai ir patogiai. Išnaudokite visas priekinio krautuvo funkcijas su lengvai valdoma, patogioje vietoje įrengta vairalazde.

Zetor Hortus Kabina

Ar Jums patinka šis traktorius?
Susisiekite su artimiausiu pardavėju

Užsiregistruok bandomąjam važiavimui

Išbandyk Zetor traktorių kokybę bandomuoju važiavimu! Mes tai suorganizuosime su arčiausiai Jūsų esančiu Zetor atstovu.