Sutikimas dėl asmens duomenų tvarkymo

Aš, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo 5 str., Lietuvos Respublikos Reklamos įstatymo 13 str., sutinku, kad bendrovė UAB "SPECAGRA", adresas Pramones st. 3, Panevezys LT-35289, Lithuania, ar kiti susiję tretieji asmenys, vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos Reklamos įstatymo 4 str. reikalavimais, tiesioginės rinkodaros tikslais siųstų įmonės komercinius pasiūlymus, susijusius su bendrovės prekių ir paslaugų įsigijimu.

Aš sutinku, kad mano elektroninio pašto adresas būtų įtrauktas į įmonės UAB "SPECAGRA", duomenų bazes bei būtų naudojamas elektroninėmis priemonėmis skleidžiamai reklamai, susijusiai su bendrovės prekių ir paslaugų įsigijimu, priimti.

Jei norite atsiimti savo sutikimą gauti komercinius pasiūlymus, atsiųskite savo prašymą el. pašto adresu info@specagra.lt

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“) siekdami suasmeninti skelbimus ir analizuotų naudotojų srautą. Toliau naršydami Jus sutinkate naudoti juos savo įrenginyje pagal mūsų slapukų politiką.
Daugiau informacijos